Dla menedżera federalnego nie ma wątpliwości, że socjaldemokraci są potrzebni na szczycie Parlamentu Europejskiego.

Posted on 06/12/2020.

Dla menedżera federalnego nie ma wątpliwości, że socjaldemokraci są potrzebni na szczycie Parlamentu Europejskiego.

Menedżer kampanii widzi szanse, że 25 maja zostanie najsilniejszą partią. Według badań SPÖ byłby nawet „stosunkowo dobrze chroniony” jako numer jeden, mówi Darabos. Dla menedżera federalnego nie ma wątpliwości, że socjaldemokraci są potrzebni na szczycie Parlamentu Europejskiego. W końcu nawet przywódca Europejskiej Partii Ludowej Jean-Claude Juncker powiedział, że nadszedł czas na zmianę.

© APA / GEORG HOCHMUTH Eugen Freund i Norbert Darabos przedstawiają nowy plakat SPÖ.

Darabos: ÖVP zawiódł

Może to tylko oznaczać, że

Socjaldemokracja wyrasta na najsilniejszą frakcję

. Ponieważ Juncker, a wraz z nim również najwyższy kandydat ÖVP Othmar Karas jako najsilniejsza grupa parlamentarna mieli teraz 15 lat „i ponieśli porażkę”, Darabos odniósł się do 26 milionów bezrobotnych w Unii.

© APA / GEORG HOCHMUTH SPÖ reklamuje się pod hasłem: „Społeczny zamiast nieistotnego”.

Spitzenkandidat Freund skrytykował również Europejską Partię Ludową. To bardzo przykre, że EPP ma w swoich szeregach węgierską Fidesz i Silvio Berlusconiego Forza Italia. Freund oczekuje, że Karas zdystansuje się od tych partii, bez których EPP nie miała już większości.

Jeśli chcesz zmienić kierunek w Europie w kierunku większego zatrudnienia i transformacji energetycznej, nie da się obejść SPÖ w Austrii, mówi Darabos, ponieważ FPÖ jest „bez znaczenia” na szczeblu europejskim. Kampania wyborcza też przebiega dobrze. Freundowi okazuje się nie tylko współczucie, ale także szacunek dla jego wiedzy. Sam czołowy kandydat zgłosił duże zainteresowanie podczas występów 1 maja między Völkermarkt i Mistelbach.

ÖVP mówi o zazdrości i urazie

Po krytyce SPÖ pod adresem ÖVP w kontekście prezentacji plakatu przed wyborami do UE Partia Ludowa teraz kontratakuje: „Walka klasowa w głowie, komunizm w sercu – to jest program wyborczy socjalistów w stylu retro” – powiedział sekretarz generalny ÖVP Gernot Blümel w audycji w piątek.

W SPÖ jest tylko zazdrość, uraza i walka klas, ale nie ma ani jednego pomysłu, jak można by stworzyć nowe miejsca pracy. Konkurencja lepszych pomysłów i idea lepszej Europy powinny być w centrum uwagi, a nie hasła walki klas.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie.

Więcej na ten temat ▶

WIADOMOŚCI Z SIECI

Wygraj teraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL! (E-media.at)

Nowy dostęp (yachtrevue.at)

8 powodów, dla których dobrze jest być singlem (lustaufsleben.at)

Burger Krewetkowy z Łososiem, Majonezem Wasabi i Miodowym Ogórkiem (gusto.at)

W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (Trend.at)

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at)

Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at)

https://yourpillstore.com/pl/triapidix300-opinie-forum-efekty-oraz-sklad-i-gdzie-kupic/

Komentarze

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

11223344 sob, 03 maja. 2014 10:35

Raport

Odpowiadać

Czerwoni towarzyscy, hahaha, śmieją się ze mnie martwi, tylko jeśli chodzi o nie-Austriaków. bo inaczej nikt już nie wybiera e ‘

nonaned pt., 2 maja. 2014 22:17

Raport

Odpowiadać

Byłoby społeczne, gdyby pieniądze, które ten kompletnie bezsensowny wybór kosztuje biednych. 17 Jaśów nie sprawia, że ​​zioła są tłuste, co robią przeciwko pozostałym 734? Nic, absolutnie nic. Takie posady dla ludzi takich jak Freund, który już otrzymuje super emeryturę, są niemoralne i niegodne socjaldemokracji. Towarzysze przyjaźni!

nonaned pt., 2 maja. 2014 22:12

Raport

Odpowiadać

W jakiś sposób czołowy kandydat SPÖ nie działa prawidłowo, jest arogancki, dopóki nie jest to już możliwe. Mówi o swojej wiedzy i jako socjaldemokrata nie wie, jak mało pieniędzy robotnicy muszą utrzymać w Austrii, stary kogut powinien się wycofać i nie pogarszać sytuacji. Jeśli komuś nie wolno występować w Wiedniu 1 maja, to wszystko!

Piątek, 2 maja. 2014 20:29

Raport

W jakiś sposób plakat bardzo przypomina Mr. Burns w Simpsonach.

BigDaddy74Fri., 2 maja. 2014 23:37

Raport

Wygląda bardziej jak Jaś Fasola, który cieszy się ze swojego nowego pluszowego misia.

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

Strona 1 z 1 ”

Główna kandydatka NEOS w wyborach do UE, Angelika Mlinar, protestuje przeciwko zakazowi dyskusji na określone tematy. „Jestem zdania, że ​​należy pozwolić mówić o wszystkim. Dotyczy to również tematu szczelinowania” – powiedziała w rozmowie z APA. W dziedzinie azylu chce uczynić bardziej odpowiedzialnymi państwa centralne. Na dłuższą metę marzy o „Stanach Zjednoczonych Europy”.

W piątek NEOS oficjalnie rozpocznie kampanię wyborczą w Wiedniu – razem ze swoją grupą w Parlamencie Europejskim, ALDE. Większość z nich jest otwarta, jeśli chodzi o austriackie kwestie, takie jak inżynieria genetyczna, energetyka jądrowa i szczelinowanie, z którymi Mlinar nie ma problemu. „Uważam, że może to również zwiększyć nasz wpływ polityczny w grupie” – wierzy w efekt NEOS. „Ale jesteśmy grupą liberalną. Oznacza to, że jest dużo debat i nie ma dogmatów w tym sensie, musisz umieć dyskutować i argumentować swoje stanowiska”.

Wolny mandat na szczeblu UE jest „niezwykle ważny” dla Mlinaru i musi być przeżyty, tematy tabu nie powinny istnieć, ale: „Nie wierzymy, że szczelinowanie, jak jest to obecnie wykonywane w Europie, zwłaszcza w Austrii powinno zostać wdrożone ”- podkreśla. „Ale proszę, zrób badania i zobacz, czy możesz wytworzyć inny rodzaj energii”.

Uchylić porozumienie dublińskie

Mlinar chciałby, aby UE była „proaktywna” wobec uchodźców. „Musimy nakreślić szerszy obraz. Twierdza Europa nie działa”, zwraca uwagę i wzywa do uchylenia porozumienia Dublin 2 w celu odciążenia państw leżących na zewnętrznych granicach UE. „Azyl jest prawem człowieka, a my jako ludzie musimy pomagać potrzebującym. A jeśli nie uda nam się tego, jak miało to miejsce latem w basenie Morza Śródziemnego, które przekształciło się w masowy grób, to my jako wspólnota wartości po prostu zawiedliśmy “powiedział kandydat NEOS.

Mlinar, który przez długi czas był zaangażowany w Radzie Słoweńców Karynckich, również przyłącza się do postulatu rady mniejszości narodowej o własnego komisarza, ponieważ mniejszości narodowe odgrywały w Europie bardzo szczególną rolę. „Gdybyś miał własnego komisarza, oczywiście poprawiłbyś ten fakt” – ma nadzieję. Zwłaszcza w kontaktach z Romami w Europie widzi obecnie „bardzo zaniedbane podejście, które nadal stanowi wielkie wyzwanie”.

Dla Stanów Zjednoczonych Europy

W perspektywie długoterminowej NEOS przewidują „Stany Zjednoczone Europy”, proces, który powinna zapoczątkować konwencja konstytucyjna. „To wizja” – mówi Mlinar. „Co z tego wyniknie, nie mogę dziś powiedzieć, ale to, o co walczymy, to wybierany bezpośrednio przewodniczący Komisji, który tworzy rząd, ministrowie organizują przesłuchanie w Parlamencie Europejskim i jest taki rodzaj System dwukomorowy ”. Powinna to być silnie ukształtowana zasada pomocniczości, parlamenty państw członkowskich oczywiście zostałyby zachowane.

Nawiasem mówiąc, czołowa kandydatura Mlinara nie powinna była być planowana przez długi czas. „To było absolutnie zaskakujące” – wspomina była przewodnicząca Forum Liberalnego, która zrezygnowała ze stanowiska w związku z połączeniem z NEOS i jest obecnie członkiem Rady Narodowej. Widzi też to pożegnanie „jednym śmiejącym się i jednym płaczącym okiem”. Przynajmniej była stażystka liberalnej eurodeputowanej Friedhelm Frischenschlager powróciłaby do swoich unijnych korzeni: „Jakoś zatoczyliśmy pełne koło i nie mogę jeszcze powiedzieć, co to oznacza”.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie.

Więcej na ten temat ▶

WIADOMOŚCI Z SIECI

Wygraj teraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL! (E-media.at)

Nowy dostęp (yachtrevue.at)

8 powodów, dla których dobrze jest być singlem (lustaufsleben.at)

Burger Krewetkowy z Łososiem, Majonezem Wasabi i Miodowym Ogórkiem (gusto.at)

W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (Trend.at)

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at)

Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at)

Komentarze

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

harnof Niedziela, 4 maja. 2014 17:05

Raport

Odpowiadać

NEOS … chcą zalegalizować WSZYSTKIE NARKOTYKI, usunąć krucyfiksy i wprowadzić eutanazję. Nie sądzę, żeby to było bardzo produktywne. Przeczytaj to tutaj: http://benjaminheinrichblog.blogspot.co.at/2014/05/3-schlechte-grunde-fur-vernunftige.html

SiTerSat., 3 maja. 2014 01:32

Raport

Odpowiadać

Niezwykle niesympatyczna, niegrzeczna i niewrażliwa osoba, którą ostatnio widziałeś w dyskusji o inżynierii genetycznej na pro7 lub ATV. * wstrząsnąć * Można mieć tylko nadzieję, że Neos przez krótki czas pojawią się na austriackiej scenie politycznej.

Piątek, 2 maja. 2014 20:56

Raport

Odpowiadać

Przerażające doniesienia o szczelinowaniu: 1.) Inwestycje gwałtownie spadły w 2013 r., Boom szczelinowania przed końcem 2.) Koszty produkcji wyższe niż cena sprzedaży 3.) W USA, po ciężkiej zimie, spodziewane są problemy z zaopatrzeniem w przyszłą zimę, ponieważ magazynów gazu nie da się szybko zapełnić. //wohnen.pege.org/2014/fracking.htm

Piątek, 2 maja. 2014 12:21

Raport

Tak, tak, koło powoli zatacza koło, po yuppies z lat 80. z I-AG zwykłych ludzi, którzy już wyrwali ząb, teraz Neos, kolejny egomaniak turbo-kapitalizmu, pogarszany przez NLP i brzydkie metafory. Pani Mlinar jest nadal liberalna, kiedy jednostka jest na pierwszym miejscu, a nie zysk i interesy ekonomiczne, ale trzeba by mniej mówić i otwierać książki. I zanim dostanę to do mojego domu, wybieram czerwonych z wąskimi urzędnikami związkowymi z budynku lub czarnych z ich akrobatami różańcowymi, ponieważ jeśli jest impreza, która maszeruje wzrokiem i świadomie w stronę korporacyjnej Europy, to neos i tam właśnie chcę Po prostu tam nie byłam i nigdy nie lubiłam różu.

Loonix piątek, 2 maja. 2014 14:21

Raport

Naprawdę nie ma nic do dodania.

Piątek, 2 maja. 2014 20:59

Raport

Akademia SED była akademią nauk społecznych. Akademią NEPS jest LBS – London Business School of Economics and Political Science. Szkolili się tam również doradcy Thatcher. Komunizm bloku wschodniego i neoliberalizm są równie szkodliwe dla gospodarki, patrz USA + GB

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

Strona 1 z 1 ”

FPÖ jest włączone

1 maja

oficjalnie rozpoczęli kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego w Linzu. Lider partii Heinz-Christian Strache i czołowy kandydat Harald Vilimsky nadali wydarzeniu na Urfahranermarkt hasło „Czerwono-Biało-Czerwoni” – i ponownie wezwali zwolenników do głosowania za „notatką”. Austria musi odzyskać suwerenność 25 maja – podkreślił Wilimsky.

Podczas porannego kufla w „Europabierstadl” na Urfahranermarkt w czwartek, hasło dnia zostało jasno określone: ​​„Austriackie konta – z czerwonymi i czarnymi EU ”zostało wyszyte wielkimi literami na banerze za sceną, na którym jak zwykle od godziny 9.00 grał zespół John Otti Band. Zgodnie z informacjami na przyjęciu, około 5000 gości było dostrojonych do przewodnictwa partii przy piwie lanym i grillowanym kurczaku. „Final Countdown” przeniosło Strache’a i Vilimsky’ego do sali, publiczność machała rozłożonymi czerwono-biało-czerwonymi flagami – ale nie zauważono żadnej flagi UE.

Vilimsky chce „przywrócić czerwono-biało-czerwoną suwerenność”

W przemówieniach lidera partii i czołowego kandydata nie było zbytniego entuzjazmu dla UE, ale dom był tym bardziej przywoływany, ku uciesze słuchaczy. Aby przywieźć więcej Austrii do Brukseli, zwolennicy FPÖ musieliby również udać się do urny, ostrzegli przywódców partii: „W tych wyborach do Unii Europejskiej będzie można położyć podwaliny pod rozwijanie tej UE, naszej czerwono-biało-czerwonej suwerenności Wilimsky był przekonany.

Sekretarz generalny śmiał się z aprobaty, kiedy mówił o

Rathausplatz w Wiedniu na uroczystości majowej

SPÖ „sektor chust” staje się coraz większy. „Według doniesień wiedeńskich kiełbas w ogóle nie ma, są tylko kebaby i falafele”.

© APA / Rubra

Wiwaty z powodu przemówienia Strache

Ale zrobiło się naprawdę głośno, gdy przemówił Strache. FPÖ to jedyna austriacka reprezentacja w Brukseli – powiedział lider partii. Próbował też zmobilizować swój elektorat: „Nie narzekaj tylko na stół stałych bywalców, nie tylko ekscytuj się w domu. To nie wystarczy. Każdy, kto myśli, że wybory do UE 25 maja to nie moja sprawa, nie jest winny. że UE może być kierowana dalej w kierunku scentralizowanego państwa federalnego ”.

Entuzjazm wzrósł, gdy szef PR mówił o tym, że możliwe jest nawet zajęcie drugiego, a nawet pierwszego miejsca w wyborach do UE. Był o tym przekonany (po

Andreas Mölzer opuszcza firmę jako czołowy kandydat

) Nowo utworzony zespół UE: Vilimsky pokaże w Brukseli, „gdzie Bartl musi być konieczny” – ponieważ jest też „czasami trochę podobny do Bruce’a Willisa”.

© APA / Rubra

Jeśli chodzi o treść, liderzy partii powrócili do zwykłego programu. Trzeba odejść od „manii centralizacji” w kierunku Europy ojczyzn. Strache po raz kolejny podkreślił, że opuszczenie Unii nie jest dla FPÖ tematem tabu. Jeśli UE nie przestanie podążać „złą ścieżką”, „to naprawdę lepiej jest wyjść z takiej konstrukcji”.

Strache protestował przeciwko dalszej imigracji

Strache poświęcił wiele miejsca polityce imigracyjnej: „Skończyć z dalszą imigracją na nasz rynek pracy, dopóki mamy 400 000 bezrobotnych” – powiedział Strache, budząc gromkie brawa. Następnie Strache rozgrzał salę tematami azylu i Turcji: „Każdemu, kto nadużywa prawa do azylu, wyraźnie wskażę mi drzwi” – krzyczał Strache. A jeśli imigrantom z Turcji nie podoba się to, że nad drzwiami wisi krzyż, to mówię: wracajcie do domu.

Na zakończenie imprezy odegrano hymn narodowy. Tym razem całkowicie zabrakło znanego przeboju kampanii „Liebe ist der Weg” zespołu Johna Ottiego. Ostatnio liczba ta wywołała poruszenie z powodu prywatnego pozwu o prawa autorskie wniesionego przez posiadacza praw Universial Music, więc immunitet Strache jako drugiego oskarżonego został w środę uchylony przez Radę Narodową na wniosek władz. Według FPÖ sprawa została już załatwiona: ugoda została zawarta, poinformowano w czwartek w siedzibie partii.